✿SWEETHEART✿
Owner

Full Name : Nor Syafiqah Binti Zahhari
Nickname : Fyka or Pyka
Pure : Penang :)
Stay : Sungai dua
Study : SMK Permatang Tok Jaya
Birthday : 22 October 1995
Age : Seventeen in 2012
Status : Taken by Capital * ♥
Colours : Pink for sure, black, purple
Affiliates

Faqihah | Kak lyssa | Eyla | Aznie | Zahra | Next?

hang0ut :)
Saturday, April 16, 2011 | 3:35 AM | 0 comments
huh ! bwu smpy uma jaa . td hang0ut g sunway ngn fwenz , cgu aziati n cgu hanani . happening a hang0ut td uw :) smpai sunway uw lbey kurng k0i 11.30 . first , kmy lpk kt kfc . menckik dlu a . smtara tgu cgu aziati ngn cgu hanani mai . dlam pk0i 1 kmy nex atz g beli tiket wyang . kmy tmph cita DILARANG MASUK yg pk0i 1.55 pnya . semntara mw tgu k0i 1.55 uw kmy p men gme dlu . haha , lawak k0d tme d0k kt kdy gme ny . aku tgk cgu aziati ngn cgu nani bttle lwn keta . aku jd  teringin jgk nakk men , aku p0n p a bli t0ken. haha :) azni d0k buad malu malu plak mw men . bttle pnya bttle tgk tgk mng kat aku .haha :) sy0k k0d tme uw . pz uw kmy smpt lha jgx p0sing dpn kdy gme . buad kng knangan . mkl0m lha , lpz ny cgu aziati n cgu nani da ta ajx  kt k0lh t0k jya uw ag .{m0d sedih}. then , dh dkt k0i 1.55 uw . kmy g a tgk wyang . cita uw , huh ! hram ta bez ! ta seram lngs0ng . nma jaa cita ant0o . ng0ng t0i lha . da a , rugi dwet aku 9 igt ! huh ! ta pa lha . rugi p0n rugi a . cita uw biz dlm k0i 3.15 . lpz pda tgk wyng kmy melilaw sait . then k0i 4 k0d kmy bkump0i dpn P0PULAR . kt situ ag a gila . p0sing bgai nakk rakk ! haha :) snap sana sini ! smpt a jgk aku snap ngn cgu aziati ngn cgu nani . geram aku tgk cgu aziati td . c0me si0t ! mw upl0d pic lpa . tp , cble plak ilg p mna tatw . jb0n t0i lha . tapa tapa , t aku jmpa cble uw qu upl0d cne ea . haha :) k0i 5 , cgu nani n cgu aziati da mw alex . SEDIH  a time ny . tme aku slam ngn lpa uw asa cm mw tqiak jaa . lpz ny da ta bule a jmpa cgu ag . cgu aziati da mw alex kelantan . cgu nani plak alex kedah . huh ! tapa tapa .sb0 je lha .

            ny lha pic kmy tme hng0ut td uwh !<3

[p0st ny an , klw cgu ZURAIDAH  bca , sah dea hngq kat aku pnya lha . mst dea kta bahasa aku bterab0q]
haha :))

bye & bye:))