✿SWEETHEART✿
Owner

Full Name : Nor Syafiqah Binti Zahhari
Nickname : Fyka or Pyka
Pure : Penang :)
Stay : Sungai dua
Study : SMK Permatang Tok Jaya
Birthday : 22 October 1995
Age : Seventeen in 2012
Status : Taken by Capital * ♥
Colours : Pink for sure, black, purple
Affiliates

Faqihah | Kak lyssa | Eyla | Aznie | Zahra | Next?

aku sudah MERDEKA !
Monday, May 23, 2011 | 7:17 AM | 0 comments
assalamualaikum ..
salam sejahtera .. 
ni how maa ?

hoho ~ yeeeeeaaahhhh ! selama 3 mgu kodd ak b'tarong ta tdoq malam d'sebabkn exm pnya psai ! ak pling benci sama EXAM ! klw senang ta kalot LOL ~ ny takk , suma susahsusah ! palat toi ! xpscially subjek :

BIOLOGY !
PHYSICS !
ADD MATH !
CHEMISTRY !
PRINSIP PERAKAUNAN !

ak bukan ta suka sai pa subjek ny . subjek ny suma bkin ak sket pala jea ! tmbahtmbah subjek yunkk da kaitan ng SCIENCES ! HOHO ~ ak ny nma jea budakk sciences tp sumpahh weyh ak hbaq ak msokk klz sciences ny bukan dgn rela aty ! ak ekod mbembe ak ja ny ! klw nanak msokk SASTERA a ny plak bukan nya jenis b'seni LOL ~ tangan ak pengkaq oi ! serender gila a oi bubb lukis ny ! setakat menconteng uw ak bule lha . HAHA (: tme exm uw yg best ! hoho ~ ak ng gng2 ak uw klw ta meniru sja cgt lol ~ ak ny plak dok tepi AZNI , mmg silap byakk lha oi . da sja tektik kmy nanak meniru ! tpi yunkk pling bez uw tme exm BIOLOGY ! azni ng mamu dok tepi ak ! yg ny lgy a . smpy angkt buku dok ats meja twos ! sempoi lha kau mamu ! ak ta berani nanak buad keja cm tu . setakatt tnya uw ak berani agy . tp klw smpy tgk buku uw mmg ak serender beb ! ak ta mw jd cm fom 2 dlu ! sejarah ta mungkin berulang agy !  hoho ~ ny ak nanak story psai result exm ak plak ! takk suma subjekk lha da dpt result . just sejarah , agama , chemistry , biology jea kodd .

SEJARAH ; 68 !
AGAMA ; 85 kodd !
CHEMISTRY ; paper 1 =35
;  paper 3 = 13 jea !
BIOLOGY ; paper 1 = 20 !

result ak kli ny mmg trok lha . klw makk ak taw mmpos ak kna teletiaq ngn dea ny ! tp pa ak kesah an ? setakad ny jea ak  bule buad . bila korang tgkk result ak ny msty korang ase ak ny BENGONG+BANGANG rite ? ea lha ! ak ta sepandai korang lha ! mean it !