✿SWEETHEART✿
Owner

Full Name : Nor Syafiqah Binti Zahhari
Nickname : Fyka or Pyka
Pure : Penang :)
Stay : Sungai dua
Study : SMK Permatang Tok Jaya
Birthday : 22 October 1995
Age : Seventeen in 2012
Status : Taken by Capital * ♥
Colours : Pink for sure, black, purple
Affiliates

Faqihah | Kak lyssa | Eyla | Aznie | Zahra | Next?

domo zone !
Tuesday, May 31, 2011 | 6:28 AM | 0 comments
hye korang suma (: 
pa khabar ?
hope sihat lha ea . 


korang nanak taw ta yg sekarang ny aku telalu obses cgt ng sekoq binatang ny .hoho ~ padahal dulu ak tengok binatang uw pelik jea . ckit pons ta tertarikk dekat binatang uw . HAHA (: tah lha cena ak bule p bekena kat binatang uw . mybe psai da sowg budakk uw tag pic dea kt fb ak kodd . lpz pda uw ak tgk come semacam jaa binatang uw . mkin tertarik plak ak kt binatang uw . korang nanak taw ta binatang pa yg ak mksodkan uw ? msty nanakk an . hoho ~ ala , korang tgk title ak pons korang msty bule bajet da binatang pa uw . ala . DOMO ! korang taw ta binatang DOMO uw pa ? kejapp ea ak uplodd kt korang k .


ny lha gmbaq binatang yg ak mnat cgt uw ! 
DOMO ! DOMO ! DOMO !







ak mnat cgtcgt dgn binatang ny skunk ny ! bykk da brang ak skunk ny ak bli suma da gmbq binatng ny ! hoho~ pehal lha ng ak ny an ? skaly ak tgk pelik+hodoh jea binatang ny . ta dakk pons yg special nye . cena ak bule mnat ny haa ? ak sendiri pons tataw lha . tp pa ak kesah . taste ak an ! korang klw nanak komen yg bukanbukan psai bintang k'sukaan ak ny m korang bule bla oke ?! ak skit pons ta heran lha oi ! HAHA (:

                                                                         bye&bye !