✿SWEETHEART✿
Owner

Full Name : Nor Syafiqah Binti Zahhari
Nickname : Fyka or Pyka
Pure : Penang :)
Stay : Sungai dua
Study : SMK Permatang Tok Jaya
Birthday : 22 October 1995
Age : Seventeen in 2012
Status : Taken by Capital * ♥
Colours : Pink for sure, black, purple
Affiliates

Faqihah | Kak lyssa | Eyla | Aznie | Zahra | Next?

fortunate day (!)
Saturday, May 21, 2011 | 8:04 AM | 0 comments
assalamualaikum (:
konichiwa (:
salam sejahtera suma . .


haha ! ceewahh . apa khabaq k0rang suma ? hope sihat lha ea . k0rang nanak tao ta pa kena mengena title ngn post ak kly ny ?haha  (: capa nanak tao , sila angkat tangan cepatt !eh eh , ramai  nye yg agkt tgn  uw.haha . tp da sowg budakk uw semangt jea dea nanak tao . kalott lha kaw ! sabaq naa . chek akan ceta jgak eh . hari ny ak hangout g shoping ng family ak kt QUEENSBAY (qb) , k0rangg tao ta qb uw dekatt mna ? ala , buadbuad tao je lha ea . huhu . td uw time lalu kad dpan STUDIO . makk ak twos offer ak bju . huh ! ak dgq , ak menyonget jea msok lam kdai uw . plih pnya plih . ak da tnmpk sehelai bju ny . t-shirt PAUL SMITH ! huh ! chantekk lha . wana puteh+merah . then , pleh lha pulakk sehelai bju kt adik ak to . satt g lw ta bli katt dea . dea buad pngai pulakk an . kmy dua beradik ny bukan bule . sifat iri hati uw tebal ! lw beli kadd slah s0wang jea . satt g mula a nakk muncung yg sowang ag to . haha (: dah biz pleh , abah ak p lha byaq .then , kmy kuaq dqi kdy uw . abah ak plakk p mcok kdy pa th . ak ny . buadd kalott p mcok lha sekali . waahhhh ! korang nanak taw napa ? nannak tao ta ! huh ! ak tenampakk JEANS yunkk ak cari selama ny . haha (: ak twos gtw abah ak . abah ak swuh ak amik jea jeans uw . time uw , HAPPY gile a ak dgq . sebb a jeans uw da saiz ak . lw ta tqiak ak katt ctu ! haha (; wlwp0n agak mahai . abah ak snagop beli kadd ak . ny yg buad tmbh sygs katt abah ak ny . huh ! pz uw . tme nanak jlan nakk balek . ak tjumpa kdai juai tdong . huh ! bekenan ak tgk selandang uw . tpi kly ny ak pkpnjng . kcian kt makk n abah ak . ak sowg jea lpa da biz 150 igt . to bwu ak sowg . adek ak to da byakk na pon tatw lha dea pau byk mna ky lpa .
huhu (; pa p0n . mmg best a td . sebb a ak ekodd lpa . haha . setakadd ny ja kodd coretan ak utk kly ny . daa ..

p/s: coe ea bgi yg ta berapa nanak phm bahsa penulisan yunkk ak guna kly ny ! HAHA (: 

bye & bye