✿SWEETHEART✿
Owner

Full Name : Nor Syafiqah Binti Zahhari
Nickname : Fyka or Pyka
Pure : Penang :)
Stay : Sungai dua
Study : SMK Permatang Tok Jaya
Birthday : 22 October 1995
Age : Seventeen in 2012
Status : Taken by Capital * ♥
Colours : Pink for sure, black, purple
Affiliates

Faqihah | Kak lyssa | Eyla | Aznie | Zahra | Next?

miss BLOG !
Tuesday, May 10, 2011 | 2:36 AM | 0 comments



assalamualaikum! (:

    .♥salam sygs suma.♥
hye .. da lma an ak takk update bl0g ak ny . da dkat sbulan k0dd (:  wndu gla a ak ng bl0g ny . HAHA (: phampham jea lha . skunk ny an dok klott ng EXAM . s0 , ta dakk msa a mw online . asal mw online jea japp agy makk ak bising lha . so , nanakk jd ank yg bek kna lha ekod ckap dea an . haha ; d tp skunk ny da tngai agy 4 pper jea . suma subjekk KILLER plak to . pa agy klw bukan BIOLOGY , CHEMISTRY , ADD MATH ng PHYSICS . suma subjek uw bikin ak ta td0q mlam jea .ehm : d suda a . mlas mw cita sai bnda ny suma . buadd sket pla jea ! news topic ~ korangg da prasan ta yg ak pnya layout+lgu ak da betukaqq ? pning ak jelajah mrata mw cqi layout yg lwalwa . haram stu pon ak ta bekenan ! huh ! tapa a . layout ny pon bgy ak oke jgk kodd . smple jea an . HAHA (:  akunk ny ak da tkaqq lgu . korangg tao ta lgu pa to ? huish ! tao dgq jea lha korang ny . slah lha . bkn lgu yg korangg teka uw lha . mrapu jea lha korangg jea . klw korang nanak tao .ny lha lgu 'AISHITERU' . soundtrack cita CINTA MELODY . korangg penah ta tgk cita to ? bez an cita to . i like ! HAHA ( : zivilia band penyanyi dea . oke lha . t ak updte len ea post ak ny . tgu jea pkmbngan ak lpz ny k ! 

bye & bye ~