✿SWEETHEART✿
Owner

Full Name : Nor Syafiqah Binti Zahhari
Nickname : Fyka or Pyka
Pure : Penang :)
Stay : Sungai dua
Study : SMK Permatang Tok Jaya
Birthday : 22 October 1995
Age : Seventeen in 2012
Status : Taken by Capital * ♥
Colours : Pink for sure, black, purple
Affiliates

Faqihah | Kak lyssa | Eyla | Aznie | Zahra | Next?

helo guys (!)
Tuesday, June 21, 2011 | 8:51 PM | 0 comments

 assalamualaikum .. 
salam sejahtera..


    hey guys :) korang suma pa khabar ?? hope chat lha ea . huh (!) klw korang da perasankan belogg aku ny da lama takk d'update an ? ala , bukan aku sajasaja lol ta mw update belogg aku ny . tapi .. takk terlintas lha kat pala otak ny mw merapu apa . takk dakk mod sama lha mw update ny . huhu ~ mod kan sentiasa berubah-ubah  . haha ~ hari ny napa tah tiba-2 ja aku da modd mw ngadap belogg ny . dah lha aku ponteng sekolah hari ny . ala . korang phm-2 jea lha . hari ny an hari rabu . aku pling takk suka hari rabu . da koko lha pa la . tu yang buadd aku malas to mw pegy . 

    klw korang perasan kan layout ak da pons berubah .puas aku jelajah nakk mencari yang bekenan dihati ny . tapi suma kau takk bekenan . cerewat jea aku ny an ? hoho ~ pa aku kesah . takk kaco korang pons kan .  ny zone aku . korang takk suka korang blah ea (!)

                                                                                                                                              LOT OF LOVE <3