✿SWEETHEART✿
Owner

Full Name : Nor Syafiqah Binti Zahhari
Nickname : Fyka or Pyka
Pure : Penang :)
Stay : Sungai dua
Study : SMK Permatang Tok Jaya
Birthday : 22 October 1995
Age : Seventeen in 2012
Status : Taken by Capital * ♥
Colours : Pink for sure, black, purple
Affiliates

Faqihah | Kak lyssa | Eyla | Aznie | Zahra | Next?

jgn sesekali pertaruhkan kasih sayang ;)
Friday, July 1, 2011 | 5:54 AM | 0 comments
 

 Family 
Zahhari bin Abu Bakar
Juriah binti Abdullah
Mohd Shaifol bin Zahhari
Nur Syafinaz binti Zahhari

My Beloved Friend's
Halilah binti Abdullah
Nur Azni Shahirah binti Husni
Nurul Shahirah binti Mardzuki

Mr. Right :)
Muhammad Nasharuddin bin Nazari

I Care About Them
Siti Fatimah Az-Zahra binti Mohamad Hamidi
Muhammad Fitri bin Zabidi
Mohammad NoorAlif Mustakim bin Azhar
Muhammad Syamim bin Syafie
Ahmad Zulhelmi bin Malek
Assilatul Ahada binti Ahmad Khalidik
Fadhilah binti Abdul Rahim
Nabila Hanim binti Johari
Nor Ezzety binti Nizam
Kamarul Adzlan
Mohd Rizwan bin Abdul Majid

-----------------------------------------------------------------------

Msty korang tertanya-2 an npa ng nma diats uw ?
Aku sgtsgt sygs kt hmpa okeh ^-^
Aku tknk and tkkan amek risiko nk kehilangan hgpa oke !
Hgpa myk phm aku . and myk mewarnakan idop aku !
Hgpa taw takk ?
Aku sygs hgpa ! Serius aku ckp aku tak mw kehilangan hgpa !
Tp klw hgpa hlg dqi idop aku , mmg akn ilg sesuatu dlm idop aku ny ;]
Sumpa korg . aku sygs hmpa ketat-2 ! 
and korg mmg special dlm idop aku ny !
 

*maaf ea pada yg nma nya takk dsebut dlm ny . aku sygs hmpa jgk lha . don't worry !

[yng hlg tkkn dpt di cari atau di gnti , tpi akn ku kenang yng telah aku hlg itu !]