✿SWEETHEART✿
Owner

Full Name : Nor Syafiqah Binti Zahhari
Nickname : Fyka or Pyka
Pure : Penang :)
Stay : Sungai dua
Study : SMK Permatang Tok Jaya
Birthday : 22 October 1995
Age : Seventeen in 2012
Status : Taken by Capital * ♥
Colours : Pink for sure, black, purple
Affiliates

Faqihah | Kak lyssa | Eyla | Aznie | Zahra | Next?

Thursday, September 15, 2011 | 7:34 AM | 0 comments






err -.-'' best keh jadi PLAYER NIY ?
majoriti cinta monyet :D
bak kata diorang 'couple dua orang tapi setia pda yang satu'
HAHA :] bole pulak mcm tuh kan ?
grr !

                          *sapa makan cili , terase lha pedasnye ea