✿SWEETHEART✿
Owner

Full Name : Nor Syafiqah Binti Zahhari
Nickname : Fyka or Pyka
Pure : Penang :)
Stay : Sungai dua
Study : SMK Permatang Tok Jaya
Birthday : 22 October 1995
Age : Seventeen in 2012
Status : Taken by Capital * ♥
Colours : Pink for sure, black, purple
Affiliates

Faqihah | Kak lyssa | Eyla | Aznie | Zahra | Next?

Contest Blog Paling Kemas
Wednesday, December 28, 2011 | 12:32 AM | 0 comments
\Hye peeps /hari neh nak join lagi satu contest yang dianjurkan oleh tasya .  hee <(; nak join 'Contest Blog Paling Kemas' tak? kalau korang berminat , korang boleh pergi ke SINI dan  SINI  . btw , korang kena join cepat la ea ? jangan sampai terlambat pulak tw ! and now , Lets usha sikit banner yang merelit merelap tuu . hiwhiw :]
 uploading..
 uploading..
  uploading..


cantik tak cantik tak ? mesti laa cantik kan ? bling bling gituu ! HAHA ;D nama Contest neh Contest Blog Paling Kemas . btw , layak kah pyka untuk join contest neh ? ngee ~ sekadar untuk suka-2 + mencuba nasib . kalau ada rezeki , ada laa . and now , nak cari mangsa untuk ditag pulak . jeng jeng jeng ! spa laa yang bertuah tuu ea ? *winkwink ! mangsa tag ini akan dipilih secara rawak melalui Cbox . 

tagged to ;



 Hope terpilih !