✿SWEETHEART✿
Owner

Full Name : Nor Syafiqah Binti Zahhari
Nickname : Fyka or Pyka
Pure : Penang :)
Stay : Sungai dua
Study : SMK Permatang Tok Jaya
Birthday : 22 October 1995
Age : Seventeen in 2012
Status : Taken by Capital * ♥
Colours : Pink for sure, black, purple
Affiliates

Faqihah | Kak lyssa | Eyla | Aznie | Zahra | Next?

First Giveaway by Deeya
Thursday, December 29, 2011 | 3:18 AM | 0 comments
                                                   
\Hye peeps /; Wanna join a 'First Giveaway by Deeya' tak ? kalau korang berminat , korang boleh pergi ke SINI dan SINI . btw , korang kena join cepat la ea ? esk dah nak tutup GA nie . and now , Lets usha sikit banner yang ciut miut tuu . hee :]
tadaaaa !



                                                                                                  Terma Dan Syarat ;
Buat satu entri bertajuk First Giveaway  Dya dan letakkan banner sekali.
 Follow blog Dya untuk update terkini .
 Like page Dya untuk update terkini juga (Dya akan sentiasa update di page)
 Tag seberapa ramai yang anda boleh tag lagi ramai lagi bagus*tidak wajib
 Pemilihan akan diundi melalui www.random.org
 Sila sertakan sekali nama negeri yang anda sedang duduki
 Contest tamat pada 30 Disember 2011                                                                                    
                                                                        Hadiah yang menanti ; 
  • owl necklace
  • forest ghost doll
  • butterfly necklace
  • exclusive flowerz purse
  • pirate of the caribbean's official ring                                                                                                      
100% copy dari owner :)

jyeahhh , baca satu persatu tauu ! jangan terlepas pandang pulak naa . hiwhiw ^^ and now , korang ada baca salah satu syarat GA nie tak ? yang suruh sertakan sekali nama negeri yang sedang diduduki , so , sekarang saye menetap di PULAU PINANG (penang rawr !) . hee <(;

tagged to :


 Hope terpilih !