✿SWEETHEART✿
Owner

Full Name : Nor Syafiqah Binti Zahhari
Nickname : Fyka or Pyka
Pure : Penang :)
Stay : Sungai dua
Study : SMK Permatang Tok Jaya
Birthday : 22 October 1995
Age : Seventeen in 2012
Status : Taken by Capital * ♥
Colours : Pink for sure, black, purple
Affiliates

Faqihah | Kak lyssa | Eyla | Aznie | Zahra | Next?

Contest Blog Paling Ringan Di Malaysia
Wednesday, December 28, 2011 | 5:30 AM | 0 comments
;\hye peeps/;
nak join contest tak ?
contest neh tajuk dy 'Contest Blog Paling Ringan Di Malaysia'
kalau nak join , jum godek dekat izzah punya blog
hee !
jum usha-2 ckit banner yg ciut miut kt bawah neh ;



                                                Term
  •  Bewarganegara Malaysia untuk mudah kite akan menghantar barang-2 post If , ade yang sponsor.
  •  Wajib like Fan pages Izzah untuk mengetahui perkembangan selanjutnya.
  • Wajib ade belog , untuk menimbang blog atau website awak.
  • Wajib follow belog Izzah untuk mengetahui Info selanjutnya.
  • Make satu entry yang bertajuk 'Blog paling Ringan Di Malaysia'
  •  -TIDAK MAU BUAT PUN TAK PE-
  • Tag 1 orang blogger atau lebih Dan Make sure diorang Tahu.
  • Beri Link blog awak atau link post , If awak buat post, Dan letakkan link itu diruangan 
    Hadiah
Izzah : header 3x [ http://izzahliciousblogger.blogspot.com / http://www.facebook.com/izzah.zakaria]Liyana Fauzi : cursor 2x [ http://sukatomyamcom.blogspot.com / http://www.facebook.com/profile.php?id=100001387966135 ]Una : edited full template washed denim 2x [ http://aqupunyekesahbukankau.blogspot.com / http://www.facebook.com/kemetotchomell]Nur Aliah Azemi : header transparent Awesom 2x [ http://sukatomyamcom.blogspot.com / http://www.facebook.com/oittz ]  Tasya : RM5 top-up celcome 3x [ http://faratasyadiary.blogspot.com / http://www.facebook.com/profile.php?id=100000644072865 ]Ina Amyza : Header Transparent 2x [ http://inaamyza.blogspot.com / http://www.facebook.com/InaAmyza ]Nur azyna Nabila : 7x [ http://azyannabila.blogspot.com /  http://www.facebook.com/azyan.pinkbloggie